Atık Su Arıtma

Şehrin Doğu Bölgesinde faaliyet gösteren Uludağ OSB, Kestel Organize Sanayi Bölgesi (KOSAB), Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi (BOSAB), İsabey bölgesindeki işletmeler ile Kestel ve Gürsu İlçe yerleşim alanlarının evsel ve endüstriyel atıksularının tek noktada arıtılması amacı ile S.S. Yeşil çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi kurulmuştur. Proje sahamız içerisindeki evsel ve endüstriyel atıksular En yeni teknolojilere göre dizayn edilen 100.000 m3/günlük kapasiteli Arıtma tesisimizde fiziksel ve ileri biyolojik olarak arıtılarak Deliçay deresine deşarj edilmektedir.

Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Konularında deneyimli personeliyle “Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik'' , ''Çevre Denetim Yönetmeliği'' ve ''Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği ve diğer Çevre Mevzuatları kapsamında Firmanıza çözüm ortağı olmaktadır.

Analiz Hizmetleri

S.S. YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSİ İŞLETME KOOPERATİFİ bünyesinde bulunan laboratuvarda atıksu giriş kirlilik yükleri ve çıkış suyu değerleri günlük periyotlarla analiz edilmektedir. Bu analizlerde Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Tablo-19 değerleri sağlanmaktadır. Ayrıca tesis atıksu çıkış noktasında bulunan Sürekli Atıksu İzleme Sistemi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından online olarak 7/24 saat çıkış atıksuyunun izlenmesi sağlanmaktadır.

BİZE ULAŞIN

S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Koop.
Zafer Mah. Yeşil Çevre Cad.
No:5 P.K. 16580 Gürsu/BURSA
Tel: +90 (224) 376 13 60 - 61 / 444 59 80 Eposta: [email protected]

S.S. Yeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi 1998 Yılında Bursa Valiliğinin önderliğinde Şehrin Doğu Bölgesinde faaliyet gösteren Gürsu Organize sanayi bölgesi (GÜSAB ), Kestel Organize Sanayi Bölgesi (KOSAB), Barakfakih Organize Sanayi Bölgesi (BOSAB), Kestel Sanayi Bölgesi, İsabey bölgesindeki işletmeler ile Kestel ve Gürsu İlçe yerleşim alanlarının evsel ve endüstriyel atıksularının tek noktada arıtılması amacı ile kurulmuştur.

Eposta Gönder

TAKİP EDİN!

© 2022 S.S YEŞİL ÇEVRE ARITMA TESİSLERİ
TÜM HAKLARI SAKLIDIR